8.SINIFLAR MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİ

Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
KARDELEN KOLEJİ’NDEN , MİLLİ TAKIMA

KARDELEN KOLEJİ 8.SINIFLAR MEZUNİYET TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.


2021-2022 Eğitim-Öğretim Yılı 8. sınıf mezunlarımız için düzenlediğimiz mezuniyet törenimiz, velilerimizin katılımı ile okulumuz konferans salonunda gerçekleştirildi.
Okul müdürümüz Burhan KAYNAR’ın açılış konuşmasıyla başlayan törenimiz, okulumuzda 8. yılını tamamlayan öğrencilerimize diplomalarının takdim edilmesiyle devam etti.
KAYNAR konuşmasında
‘’ Biz evlatlarımızı milli, manevi ve ahlaki değerler ile besledik. Onlara doğruyu, yanlışı, iyiyi kötüyü öğretebildiğimize inanıyorum. Evlatlarımızı bilimin ışığında geleceğe hazırlamaya çalışarak ülkemize, milletimize yararlı fertler yetiştirdiğimize yürekten inanıyorum. O yüzden bugün veda günü değildir. Yeni bir hayatın başlangıcıdır. Kardelen Koleji ailesi olarak bizlere inanarak emanet ettiğiniz çocuklarımızı en iyi yerlerde görmeyi arzu ediyoruz. Bugünün haklı gururunu yaşayan, kalpleri heyecan ile çarpan velilerimiz. Siz bugün düzenlemiş olduğumuz törenin en mutlu ve en onurlu kişilerisiniz. Gelecek sizi korkutmasın çünkü yarınlara atmış olduğumuz adımlar ve temelimiz sağlamdır. Evlatlarım,artık eğlenmeyi ve dinlenmeyi hak ettiniz. İnanıyorum ki gelecekte daha büyük okullarda, fakültelerde, üniversitelerde okuyarak büyük kişiler olacaksınız. Yolunuz açık olsun.’’ İfadelerini kullandı..Kep töreni ve pasta kesiminin ardından tören son buldu.

X