2021 BURSLULUK SINAVI BAŞVURULARI BAŞLADI

Kardelen Koleji Bursluluk Sınavı Başvuruları Başladı!
Türkiye şampiyonlarının okulu Nevşehir Kardelen Koleji 23-24-25 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceği sınavlarla %100’e varan eğitim bursu imkânı sunuyor.
Kardelen Kolejine kabul sınavı olarak da bilinen sınavlar, pandemi kapsamında üst düzey sağlık önlemleri alınarak gerçekleştirilecektir. Geniş fiziki imkanları sayesinde sosyal mesafenin ve hijyen gerekliliklerinin rahatlıkla uygulanabileceği sınavlara katılımın yoğun olması bekleniyor. Gerçekleşecek sınavlarla ilgili açıklama yapan Kardelen Koleji Müdürü Mürsel Mert şunları dile getirdi; “Her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz bursluluk sınavlarımızı bu yıl çok daha titiz davranarak öğrencilerimizin güven içerisinde bulunmasını sağlayacağız. 23-24 ve 25 Şubat saat 13:30’da gerçekleştirilecek sınavlara 4-5-6-7 ve 8. sınıf düzeylerindeki tüm öğrencilerimiz davetlidir. “dedi. 
2020 YKS’de Nevşehir’de ilk kez Türkiye birincisi çıkararak büyük gurur yaşatan Kardelen Koleji %100’e varan eğitim bursu fırsatıyla Nevşehirli öğrenciler için büyük bir fırsat sunuyor. Sınav kayıtları online olarak www.kardelenkoleji.k12.tr adresinden yapılacaktır.