Özel Kardelen Koleji Ortaokulu

"Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz.."

KADROMUZ

Yeliz ÖZERTürkçe Öğretmeni

27.02.1982 yılında Hollanda’da doğan Yeliz Özer, ilk ve orta öğrenimini Gülşehir’de, liseyi Kardelen Koleji’nde tamamladıktan sonra 2002 yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Türkçe öğretmenliği bölümünden 2006 yılında mezun olmuştur. 2006-2007 eğitim-öğretim yılında Çözüm Dershanesi’nde görev yapan Özer. 2007-2008 eğitim-öğretim yılında Özel Kardelen Koleji’nde göreve başlamıştır.

Ahmet GÜLTEKİNTürkçe Öğretmeni

1981 Elazığ doğumlu olan Ahmet Gültekin. İlk, orta ve lise öğrenimini Elazığ’da tamamlamıştır. 2000-2004 yılları arasında Fırat Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünde lisans, 2004-2006 yılları arasında yüksek lisans öğrenimini tamamlamıştır. Yüksek lisans öğrenimi sırasında bazı dershanelerde görev yapan Gültekin. 2007-2012 yılları arasında Nevşehir Final Dershanesinde görev yapmıştır. Ahmet Gültekin Evli ve bir çocuk babasıdır

Merve AKKAYATürkçe Öğretmeni

1993 yılında Merzifon 'da doğan Merve AKKAYA, ilk ve ortaokul eğitimini Merzifon'da, liseyi Gümüşhacıköy Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun oldu. Çeşitli özel eğitim kurumlarında görev aldı. 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Mustafa Batuhan TOPCUTürkçe Öğretmeni

1996 tarihinde Nevşehir’de doğdu. Babasının mesleği nedeniyle ilk okul öğrenimine önce Çankırı’da başladı ve Edirne’de tamamladı. Ortaokul öğrenimine ise Edirne’de başlayıp Ağrı’da tamamladı. Lise öğrenimine ise Ağrı’da başlayıp Nevşehir Avanos Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Lisans öğrenimi ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olarak tamamladı. 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılında Kardelen Ailesine katıldı.

Fatih CENGİZMatematik Öğretmeni

Fatih Cengiz 1982 Nevşehir doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini Nevşehir'de, lisans eğitimini Niğde Üniversitesinde tamamlamıştır. 2004 yılından bu yana özel öğretimde görev yapan Cengiz 2015-2016 eğitim –öğretim yılında Kardelen Koleji'nde göreve başlamıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır.

Gizem YÜCELMatematik Öğretmeni

1991 Doğumlu Gizem YÜCEL ilk, orta ve lise eğitimini Kardelen Eğitim Kurumlarında tamamlamıştır. 2014 yılında Gazi Üniversitesi Matematik bölümünden mezun olmuştur. Nevşehir Hacı Bektaşı Veli Üniversitesinde yüksek lisansını 2016 yılında tamamlamıştır. 2014- 2015 eğitim öğretim döneminden beri Kardelen Eğitim Kurumlarında Matematik Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Ferda SARITOSUNMatematik Öğretmeni

03.04.1985 yılında Nevşehir’de doğdu. İlköğretim ve Ortaöğretimini H. Lütfi Pamukçu Ortaokulu’nda tamamladı. SARITOSUN lise öğrenimini ilimizde bulunan yabancı dil ağırlıklı okullarda tamamlayarak 2005 yılında Kırşehir Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünü kazandı. Burada bir süre öğrenim gördükten sonra yatay geçişle Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesine gelen SARITOSUN buradan mezun oldu. 2015 yılında Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinden Pedagojik Formasyon sertifikasını alarak öğretmenliğe ilk adımını attı. İlimizde bulunan çeşitli dershanelerde görev yaparak tecrübe edinen Ferda SARITOSUN 2016-2017 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Ebubekir AKCAMatematik Öğretmeni

1995 yılında Ürgüp'te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir'de tamamladı. Lise öğrenimine Nevşehir Merkez Anadolu Lisesi'nde tamamladı. Lisans eğitimini Erzurum Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun olarak tamamladı. 2021-2022 eğitim-öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Hicran TAŞPINARMatematik Öğretmeni

1997 yılında Mersinde doğan Hicran TAŞPINAR , İlk ve ortaokul eğitimini Mersinde Atike Akel İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise eğitimini Mersin Hacı Sabancı Anadolu Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimi Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği mezunudur.Çeşitli özel okullarda görev alan Taşpınar 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Furkan Muzaffer ÇELİKMatematik Öğretmeni

1998’de Nevşehir'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir'de tamamladı. Üniversite eğitimini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Matematik bölümünden mezun olarak tamamladı. 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Gamze ÖZKAN Fen Bilgisi Öğretmeni

Avanos doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Kardelen Koleji'nde tamamlayan Gamze Özkan. Lisans eğitimini Erciyes Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği bölümünü derece ile tamamlamıştır.Yüksek lisans eğitimini ise Nevşehir Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Biyoloji Anabilim dalında tamamlamıştır. Özkan 2012-2013 eğitim-öğretim yılında Kardelen ailesine katılmıştır.

Emine AKMANFen Bilgisi Öğretmeni

1993 yılı Kayseri doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamlamıştır. Lisans eğitimini Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Bölümünde tamamladı. Kayseri Özel Yıldız Dershanesi’nde çalışmaya başladı. 6 yıllık meslek hayatını tamamlayan AKMAN 2019-2020 eğitim öğretim yılında Kardelen Ailesine katılmıştır.

Tuğba ACAR HAVALIFen Bilgisi Öğretmeni

03.06.1991 Doğumlu Tuğba ACAR HAVALI ilk, orta ve lise eğitimini Kardelen Eğitim Kurumlarında tamamlamıştır.2009 yılında derece ile girdiği Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Öğretmenliği bölümünden 2013 yılında mezun olmuştur. Ürgüp Final Dershanesi ve Ortahisar Fatih Ortaokulunda çalışmıştır. 2014- 2015 eğitim öğretim döneminden beri Kardelen Eğitim Kurumlarında Fen Bilimleri Öğretmeni olarak görev yapmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

Melisa BAKLACIFen Bilgisi Öğretmeni

Nevşehir’de doğdu. İlkokul öğrenimini Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okulunda tamamladı. Ortaokulu Bahçelievler 100. Yıl ortaokulunda bitirdi. Lise öğrenimini Avanos Anadolu Lisesinde tamamladı. Lisans öğrenimini ise Aksaray üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen bilimleri Öğretmenliği bölümünü bitirdi. İlimizde bulunan özel bir kurumda öğretmenlik yaptı. 2021-2022 Eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Aslı KURTDOĞAN Sosyal Bilgiler Öğretmeni

1981 Nevşehir doğumlu olan Aslı Kurtdoğan. İlk ve orta öğrenimini Nevşehir’de tamamladıktan sonra Gazi Üniversitesi eğitim fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği bölümünü 2005 yılında bitirmiştir. Kurtdoğan yine 2005 yılında Özel Kardelen Koleji’nde Sosyal Bilgiler Öğretmeni olarak göreve başlamıştır. Evli ve İKİ çocuk annesidir

Songül CİVAN Sosyal Bilgiler Öğretmeni

01.04.1979 Nevşehir doğumlu olan Songül Civan. ilk orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamlamış. Lisans eğitimini 1999-2003 yılları arasında Niğde Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Bölümünde tamamlayarak 2003 yılında mezun olmuştur. 2003-2013 yılları arasında Nevşehir Final Dershanesinde görev yapan Civan 2013 -2014 eğitim öğretim yılında Kardelen kolejinde görev yapmaya başlamıştır.

Meryem EKİCİİngilizce Öğretmeni

1984 Ankara doğumlu olan Meryem Ekici , ortaokul ve liseyi Şereflikoçhisar Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2006 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümü , İngiliz Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı’ndan ,Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesinden İngilizce Öğretmenliği Sertifikasını da alarak mezun olmuştur.2006 yılından itibaren Ankara’da çeşitli dershane ve özel okullarda görev yaptıktan sonra 2015 – 2016 Eğitim- Öğretim yılında Özel Kardelen Koleji’nde göreve başlamıştır.Evli ve iki çocuk annesidir.

Yasin YILMAZİngilizce Öğretmeni

Avusturya doğumlu olan Yasin YILMAZ, ortaokul ve lise öğrenimini Sivas'ta tamamladıktan sonra Çankaya Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. YILMAZ daha önce çeşitli kurumlarda öğretmenlik, tercümanlık ve turist rehberliği yapmış, 2016-2017 eğitim öğretim yılında Kardelen Koleji ailesine katılmıştır.

Hatice TAŞER DEMİRALİngilizce Öğretmeni

İlk, orta ve lise eğitimini Avanos' da tamamladıktan sonra Anadolu üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünden mezun olan Hatice TAŞER DEMİRAL,2018 yılında Kardelen kadrolarına katılmıştır.

Yağmur ÜNLÜSAVURANİngilizce Öğretmeni

#

Betül SOLAKİngilizce Öğretmeni

#

Emel YÜKSELİngilizce Öğretmeni

1983 yılında Denizli’de doğdu. İlkokulu Kütahya’da, ortaöğrenimini Acıgöl M. Zeki Hanoğlu İlköğretim Okulu’nda tamamladı. Lise öğrenimini Nevşehir Anadolu Öğretmen Lisesi’nde tamamlayarak Orta Doğu Teknik Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği bölümünü kazandı. 2005 yılında ODTÜ’den mezun olan Yüksel yüksek lisansını yine İngilizce Öğretmenliği bölümünde Amerika Birleşik Devletleri’nde State University of New York at Oswego’da yapmıştır. Bilkent Üniversitesi, Harran Üniversitesi ve ODTÜ’de öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi olarak görev yapan Yüksel, 2010 yılında Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı'ndan Fulbright bursu almaya hak kazanarak Amerika'da New York eyaletine taşındı. Amerika’da yaşadığı sürede Syracuse Üniversitesi, Cornell Üniversitesi ve State University of New York at Oswego’da öğretim görevlisi olarak çalıştı. Yüksel halihazırda Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi’nde Eğitim Programları ve Öğretim bölümünde yüksek lisansına devam etmektedir. 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kardelen Eğitim kurumlarına katıldı.

Ebru TOKDEMİRİngilizce Öğretmeni

#

Meryem KEÇECİİngilizce Öğretmeni

Gülşehir doğumlu olan Meryem KEÇECİ, ilk ve ortaöğrenimini Gülşehir de tamamladı. Nevşehir Anadolu Öğretmen Lisesi yabancı dil bölümünden mezun oldu. Konya Selçuk Üniversitesi'ni bitirdikten sonra, Gülşehir ve Derinkuyu ilçelerinde üç yıl görev yaptı.2021-2022 yılında Kardelen ailesine dahil oldu. Evli ve iki çocuk annesidir. Almanca ve Fransızca bilmektedir.

Esra DENİZDin Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

***

Nergiz Sevim AĞAÇDELEN Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

09.08.1983 Gülşehir de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Gülşehir’de tamamlamıştır. 2002-2003 eğitim-öğretim yılında Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. 2002-2003 eğitim-öğretim yılında bir yıl ingilizce hazırlık okuyarak 2007 yılında mezun olmuştur. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Özel Kardelen Koleji’nde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak göreve başladım.

Nuh ERKOLMüzik Öğretmeni

Konya Ereğli Doğumlu olan Nuh Erkol İlk ve Orta öğrenimini Konya Ereğli’de Tamamlamıştır. Daha sonra 2004 Yılında Aksaray Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini Birincilikle kazanmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan Sonra Niğde Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünü kazandı. Daha önce özel bir kurumda çalıştıktan sonra 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında Kardelen Koleji Ailesine katılmıştır. Ankara Hacı Bayramı Veli Üniversitesi, Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Ömer Faruk AYGÜLBeden Eğitimi Öğretmeni

1989 Yılında doğan Ömer Faruk AYGÜL ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri'de tamamlamış 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi spor yüksek okulundan mezun olmuştur. Aynı zamanda 1. kademe Fitness wellness ve Yüzme Antrenörüdür. 2016 yılında Kardelen Eğitim Kurumları ailesine katılarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Eda KOCADURUBeden Eğitimi ve Spor Öğretmeni

1988 yılında Iğdır ilinde doğdu. ilk ve ortaokul eğitimini Niğde 23 Nisan ilköğretim okulunda lise eğitimini Mudanya Rüştiye Lisesinde tamamladı. Lisans Eğitimini Balıkesir üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek okulunda tamamladı. Uzmanlık alanı kort tenisi olan eskrim de Türkiye 2.ligi başarısı bulunan aynı zamanda pilates, yoga, vücut geliştirme, fitness, antrenör belgesi, basketbol grup 1.ligi gibi belgeleri bulunmaktadır. 10 yıllık meslek hayatını tamamlayan Eda Kocaduru 2019-2020 eğitim öğretim yılında kardelen koleji ailesine katıldı.

Esra KÖSEMResim Öğretmeni

1995 yılında Denizli ilinde doğdu. İlk ve ortaokul eğitimini Gültepe Reşat Vural İlköğretim Okulunda tamamladı. Lise eğitimini Anafartalar Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimini Uşak Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim bölümünde tamamladı. Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Resim Ana Bilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimini sürdürmektedir. 2021-2022 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Deniz UÇAR CENGİZRehber Öğretmeni

Ürgüp doğumlu olan Deniz Uçar Cengiz ilk ve ortaöğretimini Ürgüp'te , lisans eğitimini ise Ankara Gazi Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra 12 yıl süre ile Nevşehir de bir dershanede görev yaptı.2015-2016 eğitim-öğretim yılında Kardelen Ailesine katılan Cengiz evli ve 1 çocuk annesidir.